Wersja rosyjska Wersja niemiecka Wersja angielska Wersja polska Powrót Strona główna
Aktualności
| 6 kwiecień 2018
TARGI SAWO 2018
W dniach 24-26.04.2018 r. odbędzie kolejna edycja targów SAWO w Poznaniu
Targi SAWO to wyjątkowe wydarzenie w naszym kraju, które służy ochronie życia i zdrowia człowieka w środowisku pracy oraz bezpośrednio przyczynia się do wprowadzania w przedsiębiorstwach najnowszych rozwiązań podnoszących jakość pracy i bezpieczeństwa pracujących. Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO to największe tego typu targi branżowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Stanowią ważną platformę biznesowych spotkań i efektywnej wymiany informacji, uzupełnianych także poprzez bogaty program wydarzeń: konferencje, pokazy, panele dyskusyjne. Szeroką ofertę handlową prezentują wiodące na rynku ochrony pracy innowacyjne firmy, inwestujące w swój rozwój i współtworzące aktualne trendy.

Wśród wystawców nie zabraknie spółki FILTER SERVICE. Na stoisku umiejscowionym w hali 3 pod numerem 44 zwiedzający będą mogli zapoznać się z wyrobami przedsiębiorstwa. Premierę będzie miała półmaska FS 20 V CU FFP2 R D, która wyposażona jest w dwa filtry zwiększające powierzchnię filtracji, co ma bezpośredni wpływ na obniżenie oporów oddychania. Zapewniają one także świeższe, chłodniejsze powietrze pod czaszą. Uzyskanie poczucia chłodniejszego powietrza jest efektem zainstalowania w półmasce zaworów zwrotnych, łączących filtry z czaszą. Powietrze wydychane nie dostaje się do filtrów, a wdychane, niezmieszane z ciepłym zużytym powietrzem, dostaje się do czaszy punktowo dzięki uchylaniu się membran w zaworach zwrotnych. Filtry zastosowane w półmaskach chronione są patentem i z tego powodu na rynku polskim podobne produkty są niemal niedostępne.  
 
W trakcie wszystkich dni targowych zainteresowani stosowaniem półmasek filtrujących będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w prawidłowym zakładaniu tego typu ochron. Za pomocą urządzenia PortaCount  będzie można dobrać odpowiedni model do danej twarzy.  Zwiedzający mogą przynieść półmaski używane w ich zakładach pracy, by przekonać się, czy jest ona prawidłowo dopasowana do użytkownika i rzeczywiście chroni (badania są niszczące dla półmaski filtrującej - po badaniu nie będzie można jej dalej używać).

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i skorzystania z naszej oferty.